Zasíťování budov a obytných domů rozvody vody, topení a plynu je nezbytným krokem každého stavebního projektu. Ke kvalitní montáži plynovodních rozvodů nestačí pouze nakoupit materiál a v souladu s projektem jej smontovat. Práce s potrubím a trubkami různých průměrů, délek, provedení a materiálů vyžaduje potřebné nástrojové vybavení a především tým kvalifikovaných pracovníků – plynoinstalatérů, ovládajících zkušeně svoje řemeslo.

Montáže plynoinstalací – instalace plynovodních trubek a rozvodů

Instalatér - plynař

Plynoinstalace zahrnují objektové instalace rozvodů zemního plynu, připojení domovní plynoinstalace na veřejný plynovod, instalaci plynoměrů a připojení plynových spotřebičů.

Montáže plynovodního potrubí a plynových spotřebičů vyžadují dobrou znalost norem a jiných zákonných předpisů, zručnost instalatéra a především značné zkušenosti společně s potřebným strojovým vybavením pro řezání trubek, jejich ohýbání, svařování, spojování, těsnění spojů apod.

Amatérské montáže plynoinstalací jsou porušením zákona a z hlediska bezpečnosti osob a majetku je vyloučené, aby instalace rozvodů zemního plynu nebo připojování plynových spotřebičů k plynoinstalacím prováděl někdo jiný než kvalifikovaný instalatér – plynař.

Jedině profesionální plynoinstalatér je schopen zaručit montáže plynovodních rozvodů v souladu s projektem , normami a bezpečnostními předpisy.

Montáže rozvodů plynu a plynoinstalací – nabídka instalatérských prací

Montáže plynoinstalací – instalace nových rozvodů plynu v nových i starších objektech a na souvisejících parcelách. Zahrnují práce

Plynoinstalatérské práce vyžadují dobré nářadí

 • Projekty plynovodních instalací – připojení bytů, obytných domů i komerčních budov na zemní plyn
 • Instalace rozvodů plynu plynovodním potrubím od přípojného místa veřejného plynovodu až k plynovým spotřebičům
 • Montáž plynových spotřebičů – plynových kotlů, ohřívačů vody, plynových přímotopů, sporáků apod.
 • Revize pro připojení plynoměrů 
 • Tlakové zkoušky plynovodních rozvodů a systémů
 • Revize plynovodních instalací a vypracování revizní zprávy

 Kontaktujte nás …

PLYNOINSTALATÉRSKÉ PRÁCE TELEFONICKY ONLINE

 Potřebuji dohodnout

 • Montáže plynových zařízení
 • Montáže plyn. spotřebičů
 • Servis, revize plynu
 • Jiné instalatérské práce

Havárie plynu a plynoinstalací - horká linka

Odeslat poptávku na plynoinstalatérské práce

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

Nezávazná poptávka na instalatérské práce

Poptávka zdarma na opravy plynoinstalací


Proč montáže plynovodních instalací právě od nás

Instalatér plynu Ekomplex

 1. Naši plynoinstalatéři procházejí pečlivým výběrem z hlediska kvality práce, spolehlivosti, odborných zkušeností, zručnosti a rychlosti provádění plynoinstalací prací.
 2. Zajišťujeme práci desítkám vybraných odborníků a pracovních týmů z oborů zemní plyn v celé České republice.
 3. Pravidelně si prověřujeme spokojenost našich zákazníků s prací a vystupováním našich plynoinstalatérů.
 4. S pracovníky s negativními ohlasy zákazníků urychleně ukončujeme spolupráci a ponecháváme si jen tým odborníků složený z pracovníků s pozitivními referencemi.
 5. Naši plynoinstalatéři procházejí pravidelně školeními z oblasti bezpečnosti práce, vystupování se zákazníky a dodržování předepsaných pracovních postupů.
 6. Trvalý pokles cen plynoinstalatérských prací – neustále zefektivňujeme pracovní procesy instalací rozvodů plynu
 7. Moderní přístup a inovace – zajímáme se o nové technologie, materiály a technologie a zavádíme je do pracovních procesů
 8. Růst kvality a spolehlivosti – aktivně vyhodnocujeme kvalitativní parametry naší práce a trvale zavádíme cesty ke zvýšení kvality

Montáže rozvodů plynu a plynovodních instalací kdekoli v ČR

Naši plynaři provedou kvalitně, rychle a levně montáže plynoinstalací a rozvodů plynu kdekoli v České republice. Realizujeme instalace zemního plynu v jednotlivých bytech i na velkých stavebních akcích velikosti supermarketů. Náš tým plynařů je schopen pružně reagovat na termíny instalatérských prací a jejich rozsah podle požadavků zákazníků a investorů.

Vyberte si Vaše nejbližší plynoinstalatéry …

Díky dobrému pokrytí Česka našimi plynoinstalatéry Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme montáže plynovodních instalací, opravy nebo rekonstrukci plynovodních rozvodů bez ohledu na místo Vašeho bydliště / firmy.


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku plynoinstalatérských prací


print