Předpokladem správné funkce plynového kotle a na něj napojeného systému vytápění je odborná montáž plynového kotle. Vzhledem k charekteru plynu a platným předpisům jsou montáže plynových kotlů a jejich napojení na instalace plynu prací, kterou je oprávněn provést jen kvalifikovaný odborník – plynoinstalatér.

Montáže plynových kotlů a připojování kotlů na plyn

Montáže plynových kotlůMontáže plynových kotlů zahrnují několik úkonů, které by měl zásadně provádět kvalifikovaný instalatér. Plynové kotle jsou zařízení propojující rozvody plynu, rozvody vody a rozvody vytápění. Proto je potřeba, aby instalatér provádějící montáž plynového kotle měl kvalifikaci pro všechny tyto obory – montáže vodoinstalací, montáže plynoinstalací i montáže topení.

Naši plynaři zajišťují montáže plynových kotlů včetně doprovodných služeb


 Kontaktujte nás …

PLYNOVÉ KOTLE TELEFONICKY ON-LINE

Potřebuji dohodnout

 • Nákup plynového kotle
 • Montáž plynového kotle
 • Servisní prohlídku kotle
 • Opravu plynového kotle

VOLEJTE 840840600

Instalatérské práce - POPTÁVKA

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

Nezávazná poptávka na montáž plynového kotle

Poptávka zdarma na službu montáže plynových kotlů


Montáže plynových kotlů kdekoli v ČR

Kvalifikovaní instalatéři : vodaři, plynaři a topenáři jsou vám pro realizace, montáže, údržbu a opravy plynových kotlů k dispozici kdekoliv v České republice.

Vyberte si Vaše nejbližší instalatéry plynových kotlů …


Montáže plynových kotlů od násProč montáž plynového kotle právě od nás

 1. Naši plynoinstalatéři procházejí pečlivým výběrem s ohledem na pečlivost, spolehlivost, kvalitu práce, odbornost, praxi v oboru
 2. Zajišťujeme práci pro desítky odborníků a z oboru plynové kotle v celé České republice.
 3. Systematicky hodnotíme spokojenost našich zákazníků s prací a vystupováním našich instalatérů. S pracovníky s negativními referencemi urychleně ukončujeme spolupráci.
 4. Naši plynoinstalatéři jsou pravidelně vzdělávání v oblasti bezpečnosti práce, jednání se zákazníkem, dodržování předepsaných pracovních postupů a jsou průběžně seznamování s novými poznatky a technologiemi v oblasti plynových kotlů.
 5. Moderní přístup a inovace – Snažíme se být stále o krok napřed před konkurencí, proto se zajímáme se o nové typy plynových kotlů a nové technologie, zavádíme je do pracovních procesů a seznamujeme s nimi naše zákazníky. Naším cílem je kvalita, rychlost, spolehlivost, skvělé ceny a především spokojený zákazník.

 Zajistíme optimální realizaci plynových kotlů podle projektu

Náš tým plynoinstalatérů zajistí veškeré potřebné přípravné a instalatérské práce vedoucí k realizaci plynových kotlů podle námi nebo jinou projektovou kanceláří vypracované projektové dokumentace.


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku na montáž plynového kotle


print