Plynové spotřebiče Plynové spotřebiče jsou různá zařízení pro vytápění objektů, ohřev teplé užitkové vody, přípravu a ohřev jídel, svícení, chlazení potravin a další funkce v domech se zavedenou přípojkou zemního plynu, svítiplynu anebo se zásobníkem propan-butanu. Správný výběr plynového spotřebiče pak rozhoduje o bezproblémové funkci plynového spotřebiče a efektivitě využívání plynu. Pomůžeme Vám vybrat plynový spotřebič vhodný pro Váš dům, firmu nebo domácnost.

Prodej plynových spotřebičů

Zajišťujeme prodej a dodávky plynových spotřebičů pro vytápění objektů, ohřev teplé užitkové vody , přípravu a ohřev jídel, svícení a chlazení potravin od několika prověřených výrobců :

Výrobci plynové spotřebiče


 Prodáváme plynové spotřebiče a plynová zařízení všech druhů

Poskytujeme prodej plynových spotřebičů a nabídku plynových zařízení pro využití řady funkcí v domácnostech, ale i na chatách a objektech vzdálených od rozvodů elektřiny, kde propan-butanové plynové spotřebiče spolehlivě nahradí elektrické spotřebiče.

Mezi plynové spotřebiče, které prodáváme, patří především

Plynové kotle

Plynový kotelProdej plynových kotlů pro vytápění objektů zemním plynem. Nabízíme všechny typy plynových kotlů :

 • Stacionární plynové kotle – kotle na zemní plyn středního a velkého výkonu určené k vytápění celých objektů a domů
 • Závěsné plynové kotle – kotle na zemní plyn nižšího výkonu určené k vytápění jednotlivých bytových jednotek nebo několika komerčních místností
 • Kondenzační plynové kotle – kotle na zemní plyn se zvýšenou účinností, využívající kromě tepla plamene i teploty horkých spalin

Plynové přímotopy

Plynové přímotopyProdej plynových přímotopů – plynová zařízení určená k vytápění místností bez použití komínů. Plynové přímotopy prodáváme ve dvou provedeních :

Plynové ohřívače teplé užitkové vody

Ohřívače vodyProdej ohřívačů teplé užitkové vody (TUV) – plynové spotřebiče určené k ohřevu TUV

Plynové sporákyPlynové sporáky

Prodej plynových sporáků – kuchyňská plynová zařízení pro přípravu a ohřev jídel na plotýnkách. K dispozici jsou plynové sporáky s plynovou troubou, s elektrickou troubou nebo jen plotýnkové sporáky bez trouby.

Plynové trouby

Plynová svítidlaProdej plynových trub – kuchyňské plynové spotřebiče pro přípravu a ohřev jídel pečením nebo grilováním. K dispozici jsou plynové trouby samostatné nebo kombinované se sporákem, elektrickým grilem, mikrovlnnou troubou apod.

Plynová svítidla

Prodej plynových svítidel – plynové lampy a svítidla využívající propan-butan ke svícení v místech bez dostupnosti elektřiny. Prodávají se jako statická nebo přenosná svítidla.

Plynová chladničkaPlynové chladničky

Prodej plynových chladniček – řešení plynových spotřebičů napájených propan-butanem ke chlazení potravin v místech bez dostupné elektřiny – chaty, maringotky, karavany apod.

Plynové grily

Ideální řešení pro pohodlné grilování na propan-butanu na zahradě bez nutnosti štípání dřeva, rozdělávání ohně nebo sypání dřevěného uhlí.


Proč se Vám vyplatí nakoupit plynové spotřebiče od nás ?

 • Poradíme Vám s výběrem a nákupem plynového spotřebiče, který bude maximálně vhodný pro Váš záměr.Plynové spotřebiče od nás
 • Naši plynaři mají dlouholeté zkušenosti s prodejem a provozem plynových spotřebičů všech technologií a mnoha značek a mají dostatek zkušeností potřebných pro posouzení Vašeho investičního záměru a technických podmínek v místě zamýšlené instalace plynového spotřebiče.
 • Pomůžeme Vám v nepřeberné nabídce zvolit správnou technologii plynového spotřebiče a s důrazem na maximální možnou efektivitu spotřeby plynu a minimální možnou pořizovací investici.
 • Zajistíme dále veškeré služby pro instalaci a uvedení plynového spotřebiče do provozu :
  • Dodání plynových spotřebičů na místo instalace
  • Montáž plynových spotřebičů a ověření jejich funkčnosti
  • Montáž a nastavení regulační techniky pro vytápění, ohřev teplé užitkové vody, svícení apod.
  • Zaučení obsluhy plynových spotřebičů
  • Plynoinstalace – případné instalace plynových rozvodů
  • Revizi plynových spotřebičů, plynoinstalace a dalších plynových zařízení

Doprovodné služby pro plynové spotřebiče

Opravy plynových spotřebičůV následných letech provozu zajistíme další doprovodné služby potřebné pro bezproblémový provoz Vašich plynových spotřebičů


 Kontaktujte nás …

PLYNOVÉ SPOTŘEBIČE TELEFONICKY ON-LINE

 Potřebuji dohodnout

 • Nákup plynového spotřebiče
 • Montáž plynového spotřebiče
 • Servisní prohlídku spotřebiče
 • Opravu plynového spotřebiče

Objednávky na plynové spotřebiče - VOLEJTE 840840600

Poptávka na plynové spotřebiče

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

Nezávazná poptávka na plynové spotřebiče

Poptávka zdarma na službu plynové spotřebiče


Co je potřeba vědět, než koupíte plynový spotřebič

Před výběrem nejen plynového spotřebiče, ale lépe před návrhem celého systému vytápění, ohřevu jídel, ohřevu teplé užitkové vody a dalších funkcí pro Vaši domácnost, dům či firmu, doporučujeme zásadně věnovat čas krátké konzultaci s odborníkem na vytápění, ohřev vody a plynové spotřebiče. Naši plynaři Vám pomohou nejen radou, ale mohou zajistit i vypracování projektu pro vytápění objektu, samozřejmostí jsou pak služby spojené s dodáním a instalací plynových spotřebičů včetně uvedení plynových spotřebičů do provozu.

Přesto bychom se s Vámi rádi podělili již zde o několik základních rad, které by měl respektovat každý, kdo zamýšlí zakoupit plynové spotřebiče. 

 1. Zvažte, promyslete, anebo nejlépe nechejte na odbornících vypracování několika variant návrhů vytápění, ohřevu teplé vody a přípravy jídel ve Vašem objektu. Ne vždy se původní záměr ukáže jako nejvýhodnější, často jej nelze v praxi realizovat vůbec anebo s náklady převyšujícími užitek z projektu.
 2. Plynové spotřebiče mohou být jednou z alternativ řešení – vždy ale závisí na správné volbě typu a výkonu plynového spotřebiče, na jeho umístění, způsobu regulace tepla v objektu, kapacitě plynové přípojky a dalších parametrech.
 3. Nenechejte se vést nízkou pořizovací cenou jako jediným měřítkem pro posouzení výhodnosti investice. Investici do vytápění či ohřevu teplé užitkové vody v řádu několika desítek tisíc korun nelze odbýt impulzívním rozhodnutím, které respektuje jen dojem ze vzhledu a nízké ceny výrobku. Nejlevnější pořizovací náklady posléze velmi často znamenají zbytečně drahý provoz, který vynakládanými výdaji v krátké době převýší zdánlivé úspory za nákup plynových spotřebičů.
 4. Pozor na prodeje plynových spotřebičů „v akci“ . Ve skutečnosti mohou znamenat výprodej starých typů výrobků, které se ukázaly jako poruchové nebo provozně neefektivní, anebo pro které výrobce či dovozce přestal dodávat náhradní díly.
 5. Vždy myslete na skutečnost, že výdaje na topení a ohřev jsou nejpodstatnější položkou provozu každé domácnosti nebo domu. Cena paliva bude v budoucnu s největší pravděpodobností narůstat. Z toho plyne, že investice do úsporných a spolehlivých zařízení pro vytápění a ohřev se vždy v relativně krátké době vrátí na úsporách za provoz otopného systému.
 6. Seznamte se dobře se základními charakteristikami různých technologií plynových spotřebičů a nedejte jen na doporučení prvního obchodníka, který může respektovat ve svých prodejních praktikách i jiné zájmy než Vaše úsporné vytápění a ohřev vody.
 7. Důležitým kritériem při výběru plynového spotřebiče je dostupnost firmy zajišťující servis a údržbu plynového zařízení, případně možnost její záměny za konkurenci, jestliže by nakupující nebyl s úrovní servisních služeb dodavatele spokojen.
 8. Pro obyvatele center měst (zvláště v lokalitách v péči památkových úřadů) jsou podstatným kritériem rovněž emise plynových spotřebičů, což po zavedení povinného měření emisí vázaného na výši daně bude platit rovněž pro majitele ostatních domů a bytů provozujících vlastní vytápění a ohřev vody.
 9. Nebuďte líní počítat … málokdy v životě máte možnost tak významným způsobem rozhodovat o Vašich budoucích výdajích, jako při nákupu technologií pro vytápění a ohřev vody a jídel.

Malý průvodce technologiemi plynových spotřebičů

Na našem trhu se v současné době prodávají plynové spotřebiče více než stovky výrobců. Proto se vyplatí udělat si základní přehled o technologicích, kterými se ubírají plynové spotřebiče a jejich vývoj. Každému kupujícímu se budou tyto informace nadmíru hodit, až přejde k nabídce konkrétních typů plynových spotřebičů vybraného výrobce.

Plynové spotřebiče vybírejte s rozumem

 Typové rozdělení plynových spotřebičů

Podle odtahu spalin dělíme plynové spotřebiče

 • Plynové spotřebiče s přirozeným odtahem spalin do komína nebo přez zeď – teplota stoupajících spalin zajišťuje samovolný odtah
 • Plynové spotřebiče s nuceným odtahem spalin  – spaliny jsou odsávány ventilátorem mimo budovu
 • Plynové spotřebiče bez odtahu spalin – spaliny jsou vypouštěny do okolí plynového spotřebiče bez kouřovodu

Prodej a dodávky plynových spotřebičů kdekoli v ČR

Kvalifikovaní instalatéři : vodaři, plynaři a topenáři jsou vám pro realizace, montáže, údržbu a opravy plynových spotřebičů k dispozici kdekoliv v České republice.

Vyberte si Vaše nejbližší instalatéry pro nákup a montáž plynových spotřebičů …


 Zajistíme komplexní dodávky plynových spotřebičů

Náš tým plynoinstalatérů zajistí veškeré potřebné přípravné a instalatérské práce vedoucí ke zprovoznění plynových spotřebičů podle námi nebo jinou projektovou kanceláří vypracované projektové dokumentace.

Prodej plynových spotřebičů


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku na plynové spotřebiče


print