Plynoinstalace – Rozvody plynu – Instalace plynových rozvodů

PlynoinstalaceKvalitně provedené rozvody plynu v souladu s platnými technickými normami a výrobci předepisovanými technologickými postupy jsou hlavní podmínkou úspěšně provedené revize plynu a uvedení systému vytápění a plynových spotřebičů do provozu.

Profesionálně realizované plynoinstalace jsou pak předpokladem pro správnou funkci domácího rozvodu plynu. Neprofesionálně provedená plynoinstalace skýtá mnohá nebezpečí, jako je únik plynu a v nejhorším možném případě i výbuch. Bezproblémový provoz plynových spotřebičů a systémů vytápění zaručí jen plně funkční a bezpečné rozvody plynu projektované a smontované v souladu s platnými technickými normami a zákony.

Projektování a montáže rozvodů plynu jsou náročnou činností kladoucí vysoké nároky na odbornost a kvalifikaci plynaře. Proto doporučujeme svěřit realizaci plynoinstalací pouze odborníkům – plynařům. Kvalifikovaní plynaři odvedou práci v souladu s předpisy, rychle, kvalitně, se zárukou a v neposlední řadě také za nízké ceny .

Plynoinstalace – nabídka služeb

Plynoinstalace zahrnují výstavbu plynovodních přípojek a domovních instalací pro domácností i komerční objekty, dodávku plynospotřebičů a dalšího plynárenského materiálu, revize plynovodů a spotřebičů, uvedení spotřebičů do provozu, kompletní montáž kotelen, regulace zařízení, servisní záruční i pozáruční opravy plynových kotlů, regulace zařízení.

Plynové stoupačky

Plynové stoupačky a nízkotlaké rozvody plynuPlynové stoupačky jsou části objektových domácích plynovodů, distribující plyn do jednotlivých pater objektu, kde pak dochází k jejich dalšímu větvení, případně jsou zde rozvody plynu napojeny přímo na plynové spotřebiče.

Provádíme montáže plynových stoupaček do domů, bytů i průmyslových objektů, jejich napojování na nízkotlaké a středotlaké plynovody a připojování plynoměrů a plynových spotřebičů.

Nízkotlaké plynovodní rozvody

Nízkotlaké rozvody plynu jsou posledními úseky plynovodu, zajišťující distribuci plynu do jednotlivých objektů a uvnitř nich. Zpravidla se nízkotlaké rozvody využívají k dodávkám plynu do domácností a objektů, kde je hlavní funkcí plynu vytápění objektů, případně ohřev teplé užitkové vody a vaření. Tlak plynu v nízkotlakých plynových rozvodech vyhovuje podmínkám provozu plynových spotřebičů a nemusí se dále upravovat.

Zajišťujeme instalaci nízkotlakých plynovodních rozvodů a jejich napojování na domácnosti a nebytové objekty. Zároveň provádíme projektování a montáže nízkotlakých rozvodů plynu v objektech a jejich napojování na plynové spotřebiče.

Naši plynoinstalatéři Vám zajistí kvalitní plynové rozvody

Středotlaké plynovodní rozvody

Středotlaké rozvody plynu jsou předposledním článkem plynovodů, využívají se k distribuci plynu určeného k vytápění, ohřevu teplé užitkové vody a vaření,  do jednotlivých obcí a měst.  V případě připojení na středotlaký rozvod  je nutné používat regulátor, kterým se upravuje tlak plynu na hodnotu nutnou pro bezproblémový provoz spotřebičů. Velkou výhodou středotlakých rozvodů je vyšší kapacita a pružnost sítě.

Zajišťujeme instalaci středotlakých plynových rozvodů, montáže plynových regulátorů a napojování středotlakých plynoinstalací na nízkotlaké a vysokotlaké rozvody plynu.

Vysokotlaké plynovodní rozvody

Vysokotlaké plynoinstalace se používají především k průmyslovým, zdravotnickým a jiným komerčním účelům, kde slouží pro přenos natlakovaného technického plynu k zařízení, které vykonává s tlakovým plynem určenou funkci – svařování, řezání kyslíkovým plamenem, pohon hydraulických systémů, lékařských nástrojů apod.

Provádíme montáže všech vysokotlakých plynoinstalací, připojování vysokotlakých plynových rozvodů na poháněná zařízení a kompresorové stanice, projektování vysokotlakých rozvodů technických plynů.

Komplexní dodávky plynoinstalací a plynovodů

Provedeme Vám kompletní instalaci plynových rozvodů (plynovodů) a všechny práce související s plynoinstalacemi


 Kontaktujte nás …

PLYNOINSTALATÉRSKÉ PRÁCE TELEFONICKY ONLINE

 Potřebuji dohodnout

 • Plynoinstalace
 • Plynové spotřebiče
 • Servis, revize plynu
 • Jiné instalatérské práce

Havárie plynu a plynoinstalací - horká linka

Odeslat poptávku na plynoinstalatérské práce

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

Nezávazná poptávka na instalatérské práce

Poptávka zdarma na opravy plynoinstalací


Realizace plynoinstalací pro objekty a území kdekoli v ČR

Kvalifikovaní plynoinstalatéři jsou vám pro realizace, montáže, rekonstrukce a opravy sítí rozvodu plynu k dispozici kdekoliv v České republice.

Vyberte si Vaše nejbližší plynoinstalatéry …


Proč rozvody plynu právě od nás

 1. Naše plynaři pečlivě vybíráme s ohledem na pečlivost, spolehlivost, kvalitu práce, odbornost, praxi v oboruRevize plynu
 2. Pracují pro nás desítky odborníků a z oboru plynoinstalace v celé České republice.
 3. Pravidelně hodnotíme spokojenost našich zákazníků s prací a vystupováním našich plynoinstalatérů. S pracovníky s negativními referencemi urychleně ukončujeme spolupráci.
 4. Naši plynaři jsou pravidelně vzdělávání v oblasti bezpečnosti práce, jednání se zákazníkem dodržování předepsaných pracovních postupů a jsou průběžně seznamování s novými poznatky a technologiemi v oblasti rozvodů plynu.
 5. Moderní přístup a inovace – Snažíme se být stále o krok napřed před konkurencí, proto se zajímáme se o nové materiály a technologie a zavádíme v oblasti plynových rozvodů, zavádíme je do pracovních procesů a seznamujeme s nimi naše zákazníky. Naším cílem je kvalita, rychlost, spolehlivost, skvělé ceny a především spokojený zákazník.

 Zajistíme optimální zhotovení plynoinstalace podle projektu

Náš tým plynoinstalatérů zajistí veškeré potřebné výkopové a instalatérské práce vedoucí k realizaci plynoinstalace podle námi nebo jinou projektovou kanceláří vypracované projektové dokumentace. S respektováním potřeb zákazníka, jsou-li v souladu s platnou legislativou a projektem, a s důrazem na efektivitu, kvalitu a rychlost provedeme Rozvody plynu

 • Montáže plynových rozvodů – instalaci veškerých prvků plynoinstalačního systému normou a projektem předepsaným způsobem
 • Opravy plynoinstalací – výměnu poškozených částí plynoinstalační sítě a náhradu zastaralých částí moderními instalačními prvky
 • Rekonstrukce plynoinstalací – komplexní výměnu stávajícího systému rozvodů plynu, připojení na veřejný plynovod a plynové spotřebiče

Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku na zhotovení plynoinstalace


print