Předpokladem správné funkce plynového spotřebiče a na něj napojeného systému vytápění je odborná montáž plynového spotřebiče. Vzhledem k charekteru plynu a platným předpisům jsou montáže plynových spotřebičů a jejich napojení na instalace plynu prací, kterou je oprávněn provést jen kvalifikovaný odborník – plynoinstalatér.

Montáže plynových spotřebičů a připojování spotřebičů na plyn

Servis plynových spotřebičůMontáže plynových spotřebičů zahrnují několik úkonů, které by měl zásadně provádět kvalifikovaný instalatér. Plynové spotřebiče jsou zařízení připojovaná na rozvody plynu, ale někdy také rozvody vody a rozvody vytápění. Proto je potřeba, aby instalatér provádějící montáž plynového spotřebiče měl kvalifikaci pro všechny tyto obory – montáže vodoinstalací, montáže plynoinstalací i montáže topení.

V žádném případě není přípustné, aby montáž plynového spotřebiče prováděla nekvalifikovaná osoba svépomocí – kromě toho, že je to kvalifikováno jako neoprávněný zásah do plynového zařízení, ohrožuje takováto činnost bezpečnost a zdraví lidí a v případě požáru nebo výbuchu také majetek dalších osob.

Naši plynoinstalatéři zajišťují montáže plynových spotřebičů včetně doprovodných služebMontáže plynových spotřebičů


 Kontaktujte nás …

PLYNOVÉ SPOTŘEBIČE TELEFONICKY ON-LINE

 Potřebuji dohodnout

 • Nákup plynového spotřebiče
 • Montáž plynového spotřebiče
 • Servisní prohlídku spotřebiče
 • Opravu plynového spotřebiče

Objednávky na plynové spotřebiče - VOLEJTE 840840600

Poptávka na plynové spotřebiče

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

Nezávazná poptávka na montáž plynového spotřebiče

Poptávka zdarma na službu montáže plynových spotřebičů


Montáže plynových spotřebičů kdekoli v ČR

Kvalifikovaní instalatéři : vodaři, plynaři a topenáři jsou vám pro realizace, montáže, údržbu a opravy plynových spotřebičů k dispozici kdekoliv v České republice.

Vyberte si Vaše nejbližší instalatéry plynových spotřebičů …


 Provádíme instalace plynových spotřebičů všech typů

Instalace plynových zařízeníZajišťujeme prodej, dodávky a instalace plynových spotřebičů všech typů od mnoha výrobců.

 • Montáže plynových kotlů – instalace kotlů na plyn určených pro vytápění objektů, případně kombinovaných s ohřevem teplé vody
 • Montáže plynových přímotopů – montáže přímotopů na plyn v provedení nástěnném i přenosném
 • Montáže plynových ohřívačů teplé užitkové vody – instalace boilerů a průtokových ohřívačů TUV
 • Montáže plynových sporáků – instalace sporáků na plyn určených pro přípravu jídel v domácnostech, firmách i veřejných kuchyních
 • Montáže plynových trub – instalace a servis na plynové trouby pro přípravu a ohřev jídel
 • Montáže dalších plynových spotřebičů v domácnostech i průmyslových provozech

Montáže plynových spotřebičů od násProč montáž plynového spotřebiče právě od nás

 1. Naši plynoinstalatéři procházejí pečlivým výběrem s ohledem na pečlivost, spolehlivost, kvalitu práce, odbornost, praxi v oboru
 2. Zajišťujeme práci pro desítky odborníků a z oboru plynové spotřebiče v celé České republice.
 3. Systematicky hodnotíme spokojenost našich zákazníků s prací a vystupováním našich instalatérů. S pracovníky s negativními referencemi urychleně ukončujeme spolupráci.
 4. Naši plynoinstalatéři jsou pravidelně vzdělávání v oblasti bezpečnosti práce, jednání se zákazníkem, dodržování předepsaných pracovních postupů a jsou průběžně seznamování s novými poznatky a technologiemi v oblasti plynových spotřebičů.
 5. Moderní přístup a inovace – Snažíme se být stále o krok napřed před konkurencí, proto se zajímáme se o nové typy plynových spotřebičů a nové technologie, zavádíme je do pracovních procesů a seznamujeme s nimi naše zákazníky. Naším cílem je kvalita, rychlost, spolehlivost, skvělé ceny a především spokojený zákazník.

 Zajistíme optimální realizaci plynových spotřebičů podle projektu

Náš tým plynoinstalatérů zajistí veškeré potřebné přípravné a instalatérské práce vedoucí k realizaci plynových spotřebičů podle námi nebo jinou projektovou kanceláří vypracované projektové dokumentace.


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku na montáž plynového spotřebiče


print